Blog

Menší pauza a co z toho..

8. června 2012 v 23:04 | Dottie
Vím, že jsem měla pozastaveno docela dlouho a že pak jsem se přes týden neozvala. Ale docela mě zklamalo, kolik lidí si mě smazalo.. No nebudu to řešit.
Na počítači jsem skoro vůbec nebyla, jen občas, takže jsem ani nečetla komentáře, ani nechodila k vám na blogy. Ale ta hrstka co my zbyla, tak k té už budu teď chodit, fakt slibuju :D! Na všechny komentáře potom odepíšu apod.

Jo a možná jste si všimli a kdo ne.. Zveřejnili mi článek na krásná.cz. Posílala jsem jim ho asi před měsícem, možná dýl a už jsem ani nedoufala, ale včera byl na hlavní stránce. Nejdřív jsem se zarazila, protože jsem byla naštvaná, že někdo psal na to samé téma a když jsem ten článek otevřela a došlo mi, že je můj, byla jsem fakt šťastná. Vim, že to neni nic světobornýho, ale stejně jsem byla ráda :D.

O čem jsem psala? Haha to se ptáte? :D Přečtěte si sami -->> Britsko-irská senzace možná dostala i tebe

Moji kluci. One Direction, jasně, jak jinak :D. V komentářích se spíš řeší, kdo je má rád a kdo ne.. Ale pár lidí mi článek i pochválilo (tři?? :D), což se zrovna na krásná moc nestavá, takže jsem ráda :).

To je asi všechno, tak dobrou noc.

Hodnocení mého blogu od SisinQa

28. dubna 2012 v 22:23 | Dottie
Hodnocení od SisinQa. Hrozně mě potěšila. Lepší už to ani být nemohlo :).

Design: Mě se prostě hrozně líbí, není přeplácaný a hlavně barevná kombinace je skvělá. Akorát ta barva techtu trochu splívá se stránkou. 9/10
Aktivita: Každý den, nejméně jeden článek, tak to posledí dobou mívá hodně blogů a já to zcela chápu, není čas, ve škole zápřach atd.:) 8/10
Menu: Waaau:) Strašně pěkné, společně s designem se mi to hrozně líbí, já nevím, prostě to má styl, vážně pěkné:) 10/10
Články: Líbí se mi jak píšeš, nepíšeš jen takové "cucky" ale prostě se hezky rozepíšeš a vtáhneš člověka do děje, tak by to mělo být:) 10/10
Celkový dojem: Můj názor na tvůj blog? Perfektní! 10/10
Počet bodů: 47/50

Vyhodnocení kontroly

25. dubna 2012 v 12:29 | Dottie
Nemuseli se zapisovat ↓
IvyEmilyHaňulElim.

Zapsali se ♥
- jsem ráda, že jste se zapsaly hned první dva dny od kontroly ↑


Nezapsaly se:
Clobra - nezapsala se a už skoro měsíc nenapsala na blog článek, takže mažu.. kdyby si ale znovu blog rozjela, tak napiš ;)
a Lucy Deep ♥ - nerada bych mazala, nepřidala jsi na blog nic už deset dní, takže je možný, že nemáš čas nebo tak.. kdyžtak se taky ozvi ;)

Rose - sice si se zapsala, ale promiň mažu tě, protože od té doby co jsem spřátelené, si mě nenapsala snad jediný komentář, akorát si se zapsala do kontroly.. jo a navíc si se zapsala dvakrát, takže ty moje články fakt čteš no :D

Pozastavené:
Samantha - ale zapsala si se stejně ;)

Jo a víte co.. Asi si změnim přezdívku zase na Dottie. Leela bylo první co mě napadlo a nad Dottie jsem přemýšlela dlouho :D a navíc mam to všude, na twitteru a na různých stránkách a tak.. Měla jsem jí i na blogu, když jsem nebyla tady, takže některý z vás, už tu přezdívku znají. Podle mě je i originálnější. Tak si mě teda přepiště na Dottie :D.

Pozastavení + kontrola

17. dubna 2012 v 18:58 | Dottie

POZASTAVENÍ DO 20.4.

docela dost teďkon nestíhám, takže do pátku pozastavuju, nejspíš nic nepřidám a ani nebudu chodit na vaše blogy, jen abyste to věděly

KONTROLA SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ

Nemusí se zapisovat Ivy, Emily, Haňul, El a im.
Ostatní kdo chcete být pořád spřátelení, napište do komentářů:

• Přezdívka
• Adresa blogu

Nechám to tu do pátku, kontrolu možná i do soboty, do neděle, kdy máte víc času i vy ;).

Moji ♥

6. dubna 2012 v 22:09 | Dottie

Spřátelené blogyChceš spřátelit?


Čtu ↓

One Direction: 1D bestxo.Nikushka*Kikush*MRMMárč
Ter.Lili1DRachelLuu*
Miley Cyrus: FoXx
Cher Lloyd: Kristen
Girls Aloud: co(S)mic
NamiMerilyn • •

Spřátelení odznova

28. března 2012 v 19:00 | Dottie

Chcete spřátelit?

Stačí mi, abyste napsali sem nebo ke kterémukoli článku, že spřátelit chcete. Nepotřebuju od Vás žádné další informace. Většinou spřáteluju s každým, tak se nebojte :).

Jaké blogy hledám?

Chci spřátelit s blogy, pro které není komentování povinností, ale radostí. S těmi, který můj blog zaujme a mě zaujme ten jeho. Ráda poznám nové blogy. Nevadí mi, jestli je Váš blog deníčkový nebo z části o celebritách, nebo jen s fotkami nebo povídkami. Jediné co nesnášim jsou celé zkopírované blogy bez názoru a ty co místo komentářů píšou "obíhám" a podobné nesmysly.

Neaktivní blogy
Spřátelování nemá cenu, pokud sem nebudete psát. Pokud se měsíc na svůj blog neozvete nebo dlouho nenapíšete u mě komentář, potom si Vás mažu. Zadarmo Vám tu reklamu dělat nebudu :D. Samozřejmě beru když někam odjete, to si Vás nesmažu.

Doufám, že nejsem moc náročná a že Vás to neodradilo se mnou spřátelit :D!

Úvod po druhé?

14. února 2012 v 20:25 | Dottie
Hmm tak nějak se mi stýská. Tohle byl jedinej blog, od tý doby co jsem blogovala naposledy v devátý třídě, který za něco stál. Zkoušela jsem začínat někdy jinde, ale nemá to cenu. Tohle je můj druhej svět. Vrátím se, i když vím, že teď už nemůžu čekat 20komentářů k článku, protože všechny spřátelené blogy už jsou pryč. Tak nějak nevím jestli mě bude bavit psát si sama pro sebe, ale snad ještě nějaká ty "sbéčka" najdu což? :D Od té doby co jsem přestala psát se stala spousta věcí a změnila jsem se. Ale tak snad ne k horšímu :D.

Tak vás tu vítám! :)

xxx

29. srpna 2011 v 19:14 | Leela
Konec tady a začátek možná někde jinde. Těžko říct jestli definitivní. Víte co já tu to mam tak ráda, jenže jenže.. Mam problém s emailem a tak prostě neřeště :D. A hledejte v komentářích na svých blozích (blogách? :D), já se třeba ozvu a nebo třeba taky ne :P.

Drahouškové, když se přihlásíte a kliknete na domovskou stránku blog.cz, uvidíte tam nový komentáře víte? :D A tam bude ten můj :D. Kdyby někdo chodil na můj blog a nebyl spřátelenej, klidně napište, já vám odkaz dám taky ;).

Zápis spřátelených blogů!

19. srpna 2011 v 20:34 | Leela
Kvůli tomu, že mám spoustu spřátelených blogů a polovina sem nechodí, tak dělám zápis blogů, abych já zbytečně nechodila k Vám. Stačí se do komentářů zapsat:

• Přezdívku

• Odkaz na blog

Ostatní co se nezapíšou si teda smažu. Budete na to mít čas tak do konce srpna? 31. srpna udělám vyhodnocení. Nebudu Vám o tomhle zápisu říkat, prostě buď sem chodíte nebo ne a podle toho se zapíšete ;).

Hodnocení blogu od KlérW

29. července 2011 v 17:25 | Leela
Hodnocení blogu Leely
Její blog je sweetlies.blog.cz
První dojem 9/10 Blog na mě působí takovým klidným, utěšovacím dojmem, ale nedám deset, protože mi tam jednoduše něco chybí.
Design 9/10 Design je pěkný, takový jednoduchý.
Sladění barev vzhledu 9/10 Sladění je naprosto dokonalé. Jediné co bych vytkla je ten popisek v menu a rámeček kolem stránky, nevím proč ale ta modrá mi tam prostě převažuje.
Články 10/10 Články jsou super, všeho stylu, není co vytknout.
Aktivita 7/10 Tady jsem bohužel hodně přísná, řekněme to tak, že by aktivita mohla být lepší, ale je dobrá.
Návštěvnost 8/10 Návštěvnost je taková průměrná, mohla být i lepší i horší.
Celkový dojem + Komentář 52/60 - Známka 1
Blog na mě působí tak uvolněně, světle. Články jsou zajímavé, všeho druhu, a to lidi zaujme. Není nic co by bylo přímo ve špatném stavu. Tento blog je moc pěkný.
 
 

Reklama