Květen 2012

Hvězdy zazáří v září

29. května 2012 v 21:10 | Dottie |  Diary
A já jsem přece hvězda, takže je jasný, že jsem to nemohla dát teď :D. Abych řekla pravdu, dneska ráno jsem tam šla s pocitem, že můžu udělat jedině češtinu, kterou jsem se dokonce i den předtim učila :D, takže to, že nemam jenom jeden předmět je pro mě velice uspokojivéé :D.
Trochu míň pro rodiče, který po mě jenom řvou a jsou nasraný, takže se s nima nebavim :D. Nikdy mě za nic nepochválili, vždycky mě jenom kritizovali, tak teď to maj. Jejich chytrá dcerunka nedala maturitu, tvl průůůser!


Ben Cristovao - Prdel

21. května 2012 v 21:56 | Dottie |  Music
Tak tohle je hodně luxusní :D :D. Ten klip je dokonalej. Mě se teda Ben nikdy nelíbil, nebo spíš jsem ho nikdy nesledovala. Ale podle mě, kdyby nežil tady v ČR, tak je víc slavnej - ksicht na to má :D. Trochu mě tam štve s tim svym SWAG, když už tohle, tak by to mělo být anglicky, ale to by mu zase haters (teda haters no, ti co ho nemají rádi :D) nerozuměli :D, jenže já mam prostě všeobecnej odpor k českym písničkám. Ale u týhle mi to překvapivě fakt neva. Zase jsem ráda, že je tu někdo, kdo má trochu styl ;). Text a losos nemaj chybu :D :D.


[ 20. května 2012 ]

20. května 2012 v 22:52 | Dottie |  Diary
Víte jaká já prdel, řvát o přestávce u hokeje "GÓÓÓL" tak nahlas, aby to slyšeli sousedi a sledovat je, jak běží celý hotový domu :D :D chtěla bych vidět jejich držky u televize potom, když zjistili, že žádnej gól nebyl :D :D.

Jo jinak včera češi sice prohráli, dneska vyhráli no, takže máme třetí místo :). Ale moje milovaná Chelsea vyhrála Ligu mistrů!! ♥ Takže to mě dokonale zvedlo náladu :). Bylo to dost drsný konec 1:1 a potom 4:3 na penalty. Jsem tak šťastná. A gratulace slovákům ke stříbru ;).

při výhře FA cupu

I přes to štěstí je mi blbě :D. Fakt jsem uplně totálně na prášky. V ten pátek jsem se fakt měla vožrat, protože tohle..? To je moc :D. Chce se mi furt zvracet a uplně tu hysterčit. Takový nervy jsem nikdy v životě fakt neměla. Jestli to takhle půjde až do 29., tak jako fakt se asi zhroutim uplně :D.

[ 18. května 2012 ]

18. května 2012 v 21:41 | Dottie |  Diary
Ahojte, minulej článek s Niallem vás moc nepotěšil, tak tady máte článek s vašema klukama :D a pro a mě Liz.dream náš Niallek zase ♥ :D. Ha jinak dneska jsem udělala maturitu z praxe, jsem šťastná jak blecha!!! :D Napíšu u tom až samostatnej článek, fakt to stojí za to. Zjistila jsem, že já prostě nemam štěstí v životě, ale nečekaně mě navštěvuje v těch nejhorších chvílích co zažívám. Díky Bohu za to :D.

Pro ♥Bubble♥ doufám že i tobě dopadla dobře ta písemka :D
Lirry, moc fotěch Harryho a Liama nejni, tuhle zbožňuju :D

pro Kristen Harry, tahle fotka je tak strašně nunuuu :D :))

[ 15.května 2012 ]

15. května 2012 v 21:43 | Dottie |  Diary
Miluju se :D :D fakt holky jsem uplně šťastná, dneska jsem se dozvěděla výsledky didakťáků. Slohy prýý ještě nejsou opravený protože ten zkurvenej Cermat nestíhá. Ale já si tipuju jak to dopadlo... :D

Takžee z češtiny 72,4% haha fakt masakr no, když jsem to předtim dávala vždycky aspoň přes 90%, to byl stres :D, ale máám to. Z angličtiny 80,6% to je nádhera. Ani nevíte jak mě to těší, že mam ajinu lepší! To je jasný, musim to mít v krvi :D. Uplně wooow ♥.

Psala jsem to tátovi ty výsledky a on mi volá a prej: Tak máloo??? nasral mě nemálo, fakt. Všichni byli rádi a on furt po mě chce abych asi měla 100% a samý jedničky. Ve čtvrťáku jsem měla na vízu dvě trojky a skoro žádnou dvojku a on mi řekne Hmmm docela dobrý, ale mohlo to být lepší.


Niall and me

14. května 2012 v 18:00 | Dottie |  Graphics
906
Víte co jednou jste se stejně museli dozvědět... Niall je můj! ♥ :D


Oukej teď vážně :D.. je to původně nejspíš taky fotomontáž Demi (díky za její vlasy :D) a jeho a já si tam přidala ksicht. Vim, že to vypadá divně fakt :D ale je to moje první fotomontáž, čekam na večeři a nemam co dělat, tohle "veledílo" trvalo asi jen půl hoďky, myslim, že kdybych chtěla, může to být věrohodnější, ale nemam náladu se s tim patlat :D.

The X Factor UK series 7 Bootcamp, Judges' Houses

14. května 2012 v 17:54 | Dottie |  One Direction
Bootcamp
Probíhal 25. a 26. září 2010. Tady právě kluky "vyhodili", ale narvhli jim vytvořit skupinu. Ach bože děkuju tomu kdo tohle způsobil a vytvořil nám One Direction ♥ :D :D.

Harry :)

The X Factor UK series 7 First Audition

14. května 2012 v 0:14 | Dottie |  One Direction
videa se hrozně přehazujou nebo chybí, tak kdyžtak aktualizujte stránku, snad se to pak přehodí dobře

X Factor ročník 7, tam byli naši kluci, jak Directionerky ví :P. Určitě znáte všechny písničky, co kluci vydali po soutěži, ale znáte taky písničky co zpívali právě v X Factoru?? Jestli ne.. Dávám je semka, hlavně taky protože mě je furt nebaví hledat po netu a tak si je tu dycky pustim :D.

Původně jsem sem chtěla nastrkat všechny, ale to bych tu byla asi do rána :D (i když pochybuju, že pudu spát dřív jak ve tři nebo tak :D). Takže teď jenom audition a příště to další.

First audition
Uplně první vystoupení, ještě každý sám za sebe. Nemůžu z toho: I'm Harry Styles a hned tam začnou řvát. Harrymu hned na začátku stačilo říct jen jméno, nikdo ho neznal a už byl jasnej :D. Z Nialla jsem naprosto odrovnaná, miluju ho fakt, on je tam tak moc roztomilej áách ♥ :D. A taky miluju jeho hlas, sakraa doufam, že na tom novym cd bude víc zpívat. Popravdě Zaynův hlas se mi ze začátku moc nelíbil.. :D A to co tam předvádí Loui?? :D Omg :D. Příde mi jako hroznej ťunťa :D. Jak zpívá tak něčim nafetovanej nebo to tak prožívá :D. Prostě Loui teď a předtim to je něco uplně jinýho, i když já ze začátku měla nejradši jeho, ale teď mam svýho Ira no ;D. Liam ta písnička děs :D ale jeho hlas úžasnej ♥.

Harry Styles - full version

ICQ

13. května 2012 v 0:20 | Dottie |  About me
Právě jsem asi tak po sto letech vlezla na ICQ :D používáte to ještě někdo? Já tam vymazala teď spoustu lidí a když jsem tak prohlížela všechny jména, hey uplně mě popadla nějaká nostalgie :D škoda, že mi tam nezůstala nějaká historie, myslim, že bych se fakt pobavila :D :D. Jestli se nudíte, tak si mě přidejte klidně :D.

online.gif image by spookys-graphix 427 847 814Blend #1 - Miley Cyrus

12. května 2012 v 21:16 | Dottie |  Graphics
Nudim se no.. Fakt už nevim co bych na tenhle blog nenarvala :D
Blend nebo signatura, říkejte si tomu jak chcete. Nic extra ale moje oblíbená.. Miley Cyrus


[ 11.května 2012 ]

12. května 2012 v 0:00 | Dottie |  Diary
Miluju články plné fotek a teď se mi konečně jeden povede :D.
So.. Let's start! :D

Shamrock jetelový trojlístek je symbolem sv.Patrika patrona Irska. Otázka na vás.. Kdo pochází z Irska?? :D
Oukej sice jsem hledala nejdřív něco s trojlístkama, ale tyhle náušnice bych si koupila i bez toho.. jsou úžasný :).

One Direction

10. května 2012 v 21:37 | Dottie |  One Direction
Musela jsem si na ně udělat zvláštní rubriku prostě ♥ jinak to nejde, sorry :D.

One Direction..

Je mi strašně líto, že jsem je neznala dřív, být Directioner už od začátku to by bylo... SKVĚLÝ prostě :D. Ale fakt nechápu, že jsem na ně nenarazila dřív, protože Cher Lloyd znám už hrozně dlouho a oni s ní byli v tom samém ročníku v X-Factoru a já je nikdy neviděla?? Cher jsem na youtube sledovala už dávno.. Takžé závislačka jsem začala být od 19.2.2012 (jo mam to datum zapsaný :D ale nevim to přesně, páč vim, že jsem je objevila chvíli dřív a tohle datum jsem napsala, abych si to pamatovala, protože už jsem z nich byla ehm hotová :D). Řikam si, že jestli jsem je na yt viděla někdy dřív a nezačala je poslouchat, tak jsem fakt pí*a :D ale to se samozřejmě nikdy nemohlo stát :D. Zkoušela jsem kolikrát s tim přestat, ale nejde to.. Jsem závislá. Jo někdo je závislej na drogách nebo na chlastu, ale já na pětce kluků, v pohodě :D. Tak jsem se smířila s tim, že holt obětuju svůj volnej čas zíráním na jejich videa a slintánim nad fotkama :D. Jo a můj nej je Niallek ♥.

Už několik lidí mi řeklo, že mi vymatlávaj mozek a spoustu takových "pěkných" věcí. Ale mě je to fuk. Pomohli mě překonat ne moc lehký období a je mi fakt uplně jedno co si o nich každej myslí. O mých rodičích vůbec nemluvim, protože ty je slyší denodenně :D. A jsem fakt ráda, že moje nej. kámoška si pamatuje Harryho jméno!! :D woohooo ♥ :D

Chtěla jsem si založit samostatnej blog o nich, ale nestíhala bych to..
A tak prostě kdo je nemá rád, má smůlu, ignorujte ty články o nich nebo nekomentujte, ale hlavně nekritizujte ok? ;)

čičinky :D :D

Misfits (Zmetci)

10. května 2012 v 19:58 | Dottie |  Movies
Jestli už vás nudí americké seriály s perfektníma dlouhonohýma modelkama, které mají dokonalý život plný rychlých aut, namakaných borců a pěnez, kterýma si můžou vycpat polštáře, koukněte rozhodně na Misfits.


MENU

10. května 2012 v 18:42 | Dottie
BlogThemeAbout meDiary
My photosBooksMovies

FashionMusicMemesOthers

The Sims - │ Zmařené sny nedokončený komiksPříběhy simíků
Writing - │ FF 1D It's in your eyesStories


Azarento por natureza

[ 9.května 2012 ]

9. května 2012 v 21:06 | Dottie |  Diary
Poslední dobou se mi stává, že na hlavní stránce blogu vidim článek.. HARRY STYLES
Rychle na to klikam, vidim obrázky samých účesů a zklamaně si řeknu.. joo aha hair styles :D
Jako to už je fakt moc :D mam halucinace :D

kvalita nula, foceno mobilem, ale je tam... LOUIS! :D


Možná nový design.. Málem jsem u něj porodila fakt :D to nastavení u něj je na prd ale jinak se mi hrozně líbí, jestli zvítězí krása nad praktičností nevim :D.


V Německu bylo poháádkově. Nikdy se mi nechce domu... :(

One Direction FF // Part 2

8. května 2012 v 8:30 | Dottie
Dobré ráno :D,
už jsem vám jednou psala, že dneska jedu do Německa, takže tenhle článek je přednastavený a doufám, že mi uděláte radost a až se vrátím, budu tady moct číst spoustu krásnejch komentářů!! :D :D
Mějte se krásně a užijte si volna dneska :).
PS: Directionerů je málo, tak aspoň tady v povídce jednoho máte :D. Ovšem nevím jak na dlouho..


Interpals

6. května 2012 v 22:35 | Dottie |  About me
Kdo mě zná.. Ví že jsem magor do Anglie. Uplně :D. Fakt se snažim pořád učim anglicky, jenže ta snaha se nějak míjí s výsledkem.. Prostě a jednoduše je mi totálně k ničemu, nemam asi talent na jazyky, ale pořád to zkoušim!! :D Nic jinýho si nepřeju, než tam jet a bydlet tam. Takže zkoušim chatovat s angličany..

Nenávidim se za to, že jsem z České Republiky. Vemte si, že napíšete nějakému angličanovi. Podle mě to vnímaj tak, že je to jako kdyby vám napsal někdo z ukrajiny.. Bavili byste se s nim? No nejspíš ne, protože si představíte dělníka na lešení co na vás řve oplzlý řeči. Nevim jaký tam o nás mají dojem, ale nemyslim si, že je to něco super skvělýho.

Tak se snažim konverzovat.. :D No připadam si jako kdybych psala věty jako v první třídě a je to fakt trapný.. Omg já se učim angličtinu už od školky a je mi to k ničemu, bych z toho brečela :D. Ale uklidňuju se tim, že těch lidi je tam spoustu, hmm a když se ztrapnim před jednim, přežiju to :D a stejně ho nejspíš nikdy neuvidim :D. Jo ale objevila jsem tam fakt uplně woooow kluka :D och napsal mi, že jsem nádherná. Kdyby ste mě viděli, vždycky když mi někdo napíše, mam tu docela záchvat, občas lituju mojí matku, možná i sousedy... :D

A děkuju vám za včerejšek!!! :)

Moje plocha

6. května 2012 v 13:55 | Dottie |  About me
Takhle to vypadá, když stahuju všechno možný a jsem líná to ukládat do svých složek, takže mam potom všechno na ploše :D. Ne vůbec tam všude neni Niall, kam to koukáte? :D

imagebam.com

Mám to ale krásnou tapetu že? :D

[ 5.května 2012 ]

5. května 2012 v 18:59 | Dottie |  Diary
Právě sleduju FA Cup Chelsea vs Liverpool. Fandim Chelsea jasné! :D ♥ Ještě se tam nic neděje pořád 0:0. Kdyby chtěl někdo můžete sledovat taky >> tady<<, ale vy jste spíš zažraný do hokeje co? :D
Ramires dal právě gól joo! :D

Tak zase zpátky k článku :D. Dneska konečně pršelo, už jsem se nemohla dočkat. Miluju déšť a bouřky, ale na druhou stranu miluju ty vedra :), jen nesmí být moc dlouho a když přijde to ochlazení, uplná lahoda yeah :D.
:D :D :D

The Rasmus - I'm a Mess

4. května 2012 v 22:55 | Dottie |  Music
Oni byli první skupina, z který jsem kdy šílela. Nebylo to takový šílenství, jaký mam z 1D, ale šílenství to bylo :D. Nikdy jsem je nějak moc neposlouchala, ale pak jsem je viděla naživo.. A vzpomínám si, že jak nastoupili na podium, tak jsem byla překvapená, že jsou to prostě normální chlapi. Nevim kde jsem do tý doby žila :D, asi v představách, že všichni zpěváci, bubeníci a kytaristi jsou dokonalý vystajlovaný borci :D. Jenže pak začali zpívat a já byla odrovnaná :D. Většinu písniček jsem znala a že některý ne my vůbec nevadilo :D.

S mojí tehdejší nejlepší kámoškou jsme do nich byly uplně zblázněný. Myslim, že jsme uměly snad všechny jejich songy nazpaměť :D. Jenže ona pak začala poslouchat HIM, já u Rasmusů ještě nějakou dobu zůstala, ale už to neni tak horký no :). Občas si je ještě poslechnu..

Ale teď vydali konečně po čtyřech letech nový album (když nepočítám best of v roce 2009). Prej se chtějí vrátit ke stylu jaký měli v albu Into, což je taková optimistická hudba, narozdíl od Black Roses, je to skvělý :). Album má originální název The Rasmus :D a já si je prostě poslouchám jako takovou oddechovku. I když z tohohle novýho alba jsem docela nadšená. Znáte je někdo? :)


Justin Bieber - Boyfriend

4. května 2012 v 18:26 | Dottie |  Music
Dlouho očekávaný klip k singlu Boyfriend byl zveřejněn. Nemohla jsem se dočkat :D. Mě se líbí moc :), akorát kdybych byla Selena asi bych žárlila, co tam dělá s těma holkama :D.

Taky bejvaly doby, kdy jsem JB nesnášela.. Jenže nesnášela jsem ho bez toho, abych si ho někdy poslechla, jen proto že ho nesnášeli ostatní. Tak si ho poslechněte a můžete taky změnit názor! :D Oukej jestli ne, nevadí. Jestli jo, koukněte i na film Never say never a jsou z vás hotový Beliebers :D. Ten film stojí za to ♥, chtělo se mi furt brečet :D.

Tuhle písničku jsem pustila kamarádce, bez toho abych jí řekla kdo to je. Ona Justina nesnáší, ale tahle písnička se jí fakt líbila. Málem mě zabila, když zjistila, že jí zpívá Justin :D. No to jsou lidi a jejich předsudky...


Je perfektní ♥. Klip i písnička.
Za dva dny skoro 7 000 000 shlédnutí wow :).

[ 3. května 2012 ]

3. května 2012 v 23:01 | Dottie |  Diary
Konečně 1/3 maturity mam za sebou juchuuu :D. V mym případě bych moc nejásala no. Ale tak.. Když nejde o život, jde o ho*no! Však? :D

(přemýšlím o tom, že opustím školu, nechám si narůst vousy a připojím se k cirkusu :D :D)

[ 1.května 2012 ]

1. května 2012 v 19:58 | Dottie |  Diary
Nevypadám na to, že zítra jdu dělat maturitu :D. Haha je to fakt vtipný, celý den tu sedím a dělám naprosto nic. A ani nemam žádný nervy. Však byla jsem si tak jistá. Třikrát jsme si zkoušeli nanečisto didaktický test z češtiny. Jednou od scia, kde jsem měla 96% a pak z minulých maturit, vždycky jsem to udělala a myslim že i nejlíp ze třídy. Ze slohovek si nepamatuju, že bych na střední dostala dvojku..Falling star - povídka

1. května 2012 v 15:51 | Dottie |  Writing
Takový klišé název Padající hvězda. Ale tak je 1.máje, nevadí trochu romantiky :D. Psala jsem to včera v noci, není to nic erotického, abyste si nemysleli :D, protože to tak může vypadat. Nic se tam nestane. A doufam, že si to přečtete, je to jen na jednu stránku ve wordu, takže nebuďte líní!
Asi mě přepadla nějaká múza :D. Baví mě teď pořád něco psát, ale nebojte, nechci to tu zahltit jen povídkama.