Duben 2012

Žena v černém

30. dubna 2012 v 18:15 | Dottie |  Movies
ŽENA V ČERNÉM
The Woman in Black
Drama/Horor/Thriller
Velká Británie/Kanada/Švédsko/2012
Režie: James Watkins
Hudba: Marco Beltrami
Herci: Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds, Janet McTeer, Liz White, Roger Allam, Shaun Dooley, David Burke, Liz White

Ano, ano, vaše Dottie je zase hrozně pozadu a Ženu v černém viděla až teď :D. Je mi jasný, že spousta z vás je na tom stejně jako já, ale větší polovina už to asi viděla. Nebo aspoň fanoušci Harry Pottera, protože Daniela v jiném filmu si prostě nemůžete nechat ujít! :) Já chtěla jít do kina, ale znáte to.. Nějak to nevyšlo :D.

It's in your eyes // part one

29. dubna 2012 v 23:11 | Dottie |  FF 1D - It's in your eyes
Prosííím buďte na mě milý :) ♥. Je to moje první ffka v životě. Jsem v tom nezkušená :D. V životě jsem snad ani nepsala žádnou povídku.
fan fiction = taková povídka, která je stvořená fanouškem, navazuje na něco skutečného (jako třeba literární postava nebo zpěváci, herci apod.)
Já vím, že je to nemožné, naivní a nevím co všechno, ale hrozně mě to baví psát. Asi tak :D.
Čtěte a komentáře prosím :).

Inspiration ║ NY Cap

29. dubna 2012 v 22:00 | Dottie |  Style
Já vím, že lítám od jednoho stylu k druhýmu, ale prostě.. Snapbacks no ♥. Jsou stylový.

Hodnocení mého blogu od SisinQa

28. dubna 2012 v 22:23 | Dottie |  Blog
Hodnocení od SisinQa. Hrozně mě potěšila. Lepší už to ani být nemohlo :).

Design: Mě se prostě hrozně líbí, není přeplácaný a hlavně barevná kombinace je skvělá. Akorát ta barva techtu trochu splívá se stránkou. 9/10
Aktivita: Každý den, nejméně jeden článek, tak to posledí dobou mívá hodně blogů a já to zcela chápu, není čas, ve škole zápřach atd.:) 8/10
Menu: Waaau:) Strašně pěkné, společně s designem se mi to hrozně líbí, já nevím, prostě to má styl, vážně pěkné:) 10/10
Články: Líbí se mi jak píšeš, nepíšeš jen takové "cucky" ale prostě se hezky rozepíšeš a vtáhneš člověka do děje, tak by to mělo být:) 10/10
Celkový dojem: Můj názor na tvůj blog? Perfektní! 10/10
Počet bodů: 47/50

[ 28. dubna 2012 ]

28. dubna 2012 v 21:43 | Dottie |  Diary

Píšu fan fiction o One Direction (Niall). Chtěla bych jí sem dát. Četl by ste to někdo? :D


Taky si užíváte to úžasnýýýý počasí jako já? Miluju sluníčko, miluju léto ♥ a teď to fakt vypadá jako kdyby bylo léto. Na seznamu jsem četla, že je tu teplejc než v Itálii nebo co :D.

[ 27.dubna 2012 ]

27. dubna 2012 v 19:57 | Dottie |  Diary
Včera, když jsem začínala psát článek (a nedopsala :D), jsem chtěla napsat, že můj život je fakticky tragédie. Ale dneska to musim přepsat, protože můj život je komedie! :D Mám pocit, že si ze mě někdo prostě musí dělat prdel :D.

Cítím se tak freeee :D!

Je to uplně wááu. Dneska byl poslední den a já už nikdy nebudu chodit na střední školu!! Teda jestli nebudu chtít nastoupit na další, což nechci :D. Jo sice mě ještě čeká maturita, ale.. Škola skončila. Mimochodem když tak začínám o tý maturitě, nejspíš jsem na tom dost blbě, protože jsem se ještě nezačala učit :D. A teď fakt nejsem jako takový ty šprti co povídaj, že se neučí a přitom se učí až do půlnoci a dostanou samý jedničky. Já se neučila fakt a nějak si z toho nic nedělam. Ale to přijde.. :D


Vyhodnocení kontroly

25. dubna 2012 v 12:29 | Dottie |  Blog
Nemuseli se zapisovat ↓
IvyEmilyHaňulElim.

Zapsali se ♥
- jsem ráda, že jste se zapsaly hned první dva dny od kontroly ↑


Nezapsaly se:
Clobra - nezapsala se a už skoro měsíc nenapsala na blog článek, takže mažu.. kdyby si ale znovu blog rozjela, tak napiš ;)
a Lucy Deep ♥ - nerada bych mazala, nepřidala jsi na blog nic už deset dní, takže je možný, že nemáš čas nebo tak.. kdyžtak se taky ozvi ;)

Rose - sice si se zapsala, ale promiň mažu tě, protože od té doby co jsem spřátelené, si mě nenapsala snad jediný komentář, akorát si se zapsala do kontroly.. jo a navíc si se zapsala dvakrát, takže ty moje články fakt čteš no :D

Pozastavené:
Samantha - ale zapsala si se stejně ;)

Jo a víte co.. Asi si změnim přezdívku zase na Dottie. Leela bylo první co mě napadlo a nad Dottie jsem přemýšlela dlouho :D a navíc mam to všude, na twitteru a na různých stránkách a tak.. Měla jsem jí i na blogu, když jsem nebyla tady, takže některý z vás, už tu přezdívku znají. Podle mě je i originálnější. Tak si mě teda přepiště na Dottie :D.

Matt Cardle - Starlight

23. dubna 2012 v 17:32 | Dottie |  Music
Matt Cardle porazil v X-Factoru One Direction.. To jen tak na začátek :D.
Má uplně nádherný hlas. Trochu mi příde, že má podobný hlas jako Alejandro Fuentes a já tenhle přízvuk uplně žeru ♥ :D. A že by byl ošklivej to se taky říct nedá, sice trochu starší, ale pěknej chlap :D ;).


Take me there..

22. dubna 2012 v 20:47 | Dottie |  Diary
Pozastavení končí. Vyhodnocení kontroly udělám někdy zítra asi. A tenhle článek vůbec číst nemusíte. Moje vylejvání srdce fakt není zajímavý :D.

If you going through hell.. keep going..

Právě se procházím po Londýně. Začíná se stmívat. Fronta u London Eye se začíná zmenšovat. Přecházím přes Tower Bridge a pozoruji při tom tiše plynoucí Temži. Zvednu oči k Big Benu a uvědomím si, že bych už měla být dávno doma. Mávám rukou na black cab a nechám se odvézt Victoria Square..

Prom Night

22. dubna 2012 v 17:40 | Dottie |  Movies
MATURITNÍ PLES
Prom Night
Horor/Thriller
USA/2008
Režie: Nelson McCormick
Hudba: Paul Haslinger
Hrají: Brittany Snow, Scott Porter, Johnathon Schaech, Jessice Stroup, Joshua Leonard, Tatum Adair a další..

Donna před třemi lety přišla domů z kina a našla svého otce a bratra mrtvé a musela se dívat na to, jak Donnou posedlý učitel zavraždí její matku. Od té doby ji provází noční můry. Hrozně se těší na svůj maturitní ples, na který chce mít krásné vzpomínky, netuší, že ale psychopat, který vyvraždil její rodinu, utekl z ústavu a rozhodne se Donnu dostat znovu.

Pozastavení + kontrola

17. dubna 2012 v 18:58 | Dottie |  Blog

POZASTAVENÍ DO 20.4.

docela dost teďkon nestíhám, takže do pátku pozastavuju, nejspíš nic nepřidám a ani nebudu chodit na vaše blogy, jen abyste to věděly

KONTROLA SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ

Nemusí se zapisovat Ivy, Emily, Haňul, El a im.
Ostatní kdo chcete být pořád spřátelení, napište do komentářů:

• Přezdívka
• Adresa blogu

Nechám to tu do pátku, kontrolu možná i do soboty, do neděle, kdy máte víc času i vy ;).

[ 16.dubna 2012 ]

16. dubna 2012 v 19:54 | Dottie |  Diary
Uuu začínám mít mírnou fóbii z koní.. Dneska jsem poprvý lonžovala. Prej: ,,Na tady máš lonž a tyhle dva koně na ní vemeš, každýho na půl hodinku." Cooože? :D

,,Lombardku, my to spolu zvládneme. No vidíš ty seš šikovnej." Znáte takový to přísloví: Nechval dne před večerem? Převeďte si: Nechval koně před tím, než dorazí v pohodě do stáje :D. Ty slova "ty seš šikovnej" jsem fakt přehnala, sice na lonži byl tak strašně strašně moc šikovnej, pěkně si klusal a potom, když jsme šli do stáje a za náma další kůň se mi začal stavit na zadní a točit dokola. Pomoc! :D Já se toho tak bojim :D.

Druhýho jsem lonžovala poníka a chválila jsem si, že to zvládneme, vždyť je to takovej prcek. Jenže milej poník šel jenom na uzdečce a málem mi na to lonži urval ruku, když jsem se nekoukala a on najednou nacválal a začal vyhazovat jak magor, nejspíš dlouho stál a potřeboval to vylítat :D. Ale jo podařilo se mi ho zklidnit.

Fakticky začínám mít strach, když se ty koně postaví, jsou pomalu třikrát větší jak já :D. Jeden kůň mě málem sežral, když jsem ho čistila a všichni byli dneska jak pitomý :D. Fakt chci jenom přežít ve zdraví :D.

Už si ani nemůžu hledat obrázky koní :D, horse vs. horan :D ↓

PNG Hearts od Nicol Bee

15. dubna 2012 v 18:59 | Dottie |  Others
Objednala jsem si dvě srdíčka od Nicol Bee jsou krásný, moc děkuju :). Že neuhodnete s kym? :D :D

A jestli nemáte co dělat..

>> hrajte si <<

Je to nehorázná kravina :D, ale baví mě to. Myslela jsem nejdřív na Nialla (ne asy :D) a potom na Joshe Hutchersona a oba mě to uhodlo :D.
Našla jsem u She^^Rebel.


[ 14. dubna 2012 ]

14. dubna 2012 v 22:36 | Dottie |  Diary
Sorry, tohle bude asi delší článek.. :D Však nemusíte to číst, ale když budete a okomentujete to, já budu jedině ráda :D.
Včera mi musela pomoct nějaká nadpozemská síla, jinak nevim :D. Možná je pátek 13. jedinej den, kdy mam štěstí :D. Ájinu jsem psala hned první hodinu a myslim, že na tu čtyřku to prostě musí být, učila jsem se na to dvě hodiny. Ale asi jen 5 témat z 12 :D. Jo dost se stydim, že jsem si třeba nevzpoměla na jiný fakta o Buckinghamskym paláci, než to, že je to rezidence královny a v létě v 11:30 se tam každý den střídají stráže. Ano a moji milý kluci mi pomohli. Byla tam otázka vysvětli v angličtině co je return ticket (zpáteční jízdenka) - bez nich bych nevěděla, že se směr řekne direction, díky díky :D.

[ 12.dubna 2012 ]

12. dubna 2012 v 20:21 | Dottie |  Diary
Zítra konečně pátek! Ani nevíte jak se těšim! Ehm tak jo asi víte :D. Celý týden jsem vstávala ve třičtvrtě na pět a jsem fakt uplně mrtvá, leju do sebe zelenej čaj a kafe a nepomáhá už ani to. Zítra vstávám v šest a jedu autem, jsem fakt ráda!
Jo myslela jsem si, že si odpočinu, ale bohužel..

Měli jsme si o velikonočních prázdninách dodělat testy z ekonomiky, který jsme nestihli. Nemusim říkat, že já nestihla oba dva :D a jaksi na ně zapoměla i o těch prázdninách. Vůbec nevim co mam dělat :D. Nemam tam žádný známky haha. Píšu dvě závěrečný písemky z angličtiny. Měla bych se učit. Ještě jsem na to nešáhla a směju se tomu :D. Měla bych spíš brečet fakt že jo. Na na na jestli to napíšu na pětku, tak propadám.

Příští týden nebudu celý ve škole, uzavíraj se nám známky a budem psát spoustu písemek. Asi si du hodit mašli :D.

thanks Marks Spencer for peanut butter and crumpets :D
jo jsem zase tak o pět kilo těžší :D


Follow me :)

10. dubna 2012 v 20:14 | Dottie |  About me
(klikněte na toho ptáka :D)

Založila jsem si twitter a nemam tam naprosto nikoho, tak všichni kdo máte twitter povinně follow! :D Nejspíš to bude jen tak pro blog.. ;)
Přidala jsem si tam jednu osobu.. Ano hádáte správně a kdo neuhodl můžete se podívat :D. Pak si přidám ještě ostatní jasně :D. Never say never haha :D.

PS: Moje jméno není trapný, je cool :D.

Cher Lloyd ft. Mike Posner - With Ur Love

10. dubna 2012 v 17:56 | Dottie |  Music
Nová rubrika ;). Nemusíte se mnou souhlasit a nemusí se vám to co poslouchám líbit (už jsem si zvykla :D), spíš je fakt vtipný, co občas najdu ve složkách za starý písničky a směju se sama sobě, co jsem to poslouchala :D.

Cher Lloyd. Jo to je ta holka co byla s 1D v X Factoru! :D Mám jí ráda, má styl ♥, i když občas hází fakt nehorázný ksichty :D. A Mike Posner, on je úžasnej, jak se pořád tak usmívá :D.


Ten klip je kouzelnej ♥.

[ 8.dubna 2012 ]

8. dubna 2012 v 19:59 | Dottie |  Diary
zítra poslední den prázdnin nee :(.. takže dnešek si musíme ještě užít holky! :D u nás nikdo neni doma (doufam, že nečekaně nikdo nepřijede :D), takže si pozvu kámošku a nevim co budem dělat, možná jí přemluvim k tomu, aby mě pomohla obarvit ty konečky na růžovo, jinak asi kecat a něco pít :P? potřebuju odreagovat, dneska jsem několik hodin dělala otázky na maturitu a mam docela nervy, mam takovej vtíravej pocit, že něco nestíhám... :D

včera jsme byli nakupovat, mam konečně oxfordky! přála jsem si je tak hrozně moc dlouho, že už možná vyšly z módy :D. ale co mam je ♥, chtěla jsem sice takový ty bílý s černou špičkou a mám hnědý, ale už teď je zbožňuju :D. dám fotku asi zítra.

hmm jo snažila jsem se, ale nevim nevim.. 1D

dávám si od nich pauzu. nechci bejt pošahaná fanynka, dobře kdyby mě bylo 14.. :D dneska jsem si stáhla jen "pár" obrázků a celej den od nich neposlechla jedinou písničku. víte.. když už nechcete vidět ani vlastního kluka a myslíte si, že na vás jeden z nich čeká.. to už je hodně zlý :D :D

btw.. kolik vaše složka One Direction obsahuje obrázků? ta moje 1124 :D ♥♥

Suzanne Collinsová - Hunger Games

8. dubna 2012 v 12:14 | Dottie |  Books
SUZANNE COLLINSOVÁ
Hunger Games
Aréna smrti
žánr: sci-fi
vydalo nakladatelství: Fragment
v roce: 2010
počet stran: 272

O knížce jsem se dozvěděla ještě dřív, než byl dotočený film, takže proto píšu právě o ní. V naší knihovně jí ale neměli a tak jsem se nemohla dočkat filmu, jenže ani ten v našem bohem zapomenutym kině nepromítali, smůla co? :D Takže když konečně nějaká dobrá duše dala na uloz.to aspoň film co natočila v kině, hned jsem stahovala, jenže ta kvalita byla tak hrozná, že jsem se koukla jen na půlku a rozhodla se počkat si, až bude lepší a mezitim si sehnat tu knížku.


My shorts

5. dubna 2012 v 13:53 | Dottie |  About me
Přemýšlím, jestli je nechat jak jsou nebo to světlý obarvit nějakou barvou (nejspíš růžová, fialová nebo i žlutá). Co myslíte? :)

[ 5.duben 2012 ]

5. dubna 2012 v 10:37 | Dottie |  Diary
Dobré ráno pixel,
doufám, že když jsou prázdniny, tak jste se dobře vyspaly :). Já ne, protože tady nějaký blbeček vrtá celý ráno vrtačkou! :D Fakt mě naštval, určitě bych spala až do dvanácti :D.
Jak užíváte prázky? Co máte v plánu?

Včera jsem byla konečně na tom solárku. Joo byla jsem z toho celá vyklepaná, že i ta ženská mě povídala, ať se nebojím, takže to na mě asi bylo vidět :D. Já totiž nesnáším být někde zavřená, ale tohle bylo v pohodě, protože se to nezavírá jako rakev, ale jen tak do půlky :D. Akorát na konci jsem se lekla, protože to děsně hučí a najednou ticho a tma :D. Nesmějte se ok? Já tam nikdy nebyla, vy možná jo :D. A myslim, že mě to zruinuje, je to děsně drahý, ten krém a tak.. Ale v pátek du znova :D.

Jinak čtečku už mám doma :). Mam tam stáhnuto plno knížek, ale teď zrovna čtu Hunger Games. Už jsem u sedmý kapitoly a je to prostě bezvadný ♥. Sice je takový divný číst knížku hned po filmu, protože si to pořád srovnávám co je jiný a dost mě to štve, ale nevadí ;D.

Lék na Direction Infection? Nemá to smysl :D, je to nevyléčitelná nemoc :D. Stačí se podívat na >> tyhle << fotky. Niall ♥, jak se cpe :D, skoro na každý fotce má nacpanou pusu :D, já z něj prostě nemůžu :D.

My Wishlist - April

3. dubna 2012 v 19:19 | Dottie |  About me
1. Pořídit si e-book reader
2. Obarvit si konečky vlasů na růžovo >> odkaz <<
3. Udělat si všechny věci co potřebuju na maturitu. Tak né asi :D.
4. Jít aspoň na 4 hodiny španělštiny
5. Začít chodit do solárka, abych nebyla na jaře bílá jako vždycky :D
6. Koupit si Elite Models London Queen (ale předtím zjistit jak voní :D)
7. Naučit se hrát na kytaru jakoukoliv jejich písničku ♥
8. Najít lék na Direction Infection

něco ještě přidám určitě :D

Amazon Kindle 4

2. dubna 2012 v 17:22 | Dottie |  About me
Přemýšlela jsem nad ní táák dlouho a konečně jsem jí objednala. Zejtra by tu měla být, pokud se teda PPL nerozhodne nějak stávkovat.

Neříkejte mi prosím, že je na nic nebo tak, to bych asi nezkousla :D. Objednala jsem si tu levnější s reklamou, protože je za moje poctivě ušetřený peníze :D. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli 3 nebo 4, ale nakonec 4, tak je novější, menší, hezčí, bla bla, prostě tak :D.

Nemálo umírám z těhle obalů. Ale tak nějak jsou asi tak stejně drahý jako 1/3 tý čtečky a to jako fakt už nemam :D. Ale jsou božský že jo ♥.