Ursula Poznanski - Erebos - Hra, která zabíjí!

13. března 2012 v 16:03 | Dottie |  Books
URSULA POZNANSKI
EREBOS - Hra, která zabíjí!
žánr: thriller
vydalo nakladatelství: Fragment
rok vydání: 2011
počet stran: 320

Je mě jasný, jak všichni hrozně čtete a proto tu pro vás mám tip na další knížku :D. V knihovně jsem na ní narazila v části, kde jsou nové knihy a spíš než samotná knížka mě zaujala zadní stránka, kde jsou vyobrazeny všechny díly Hunger Games (který v naší knihovně sakra nemaj!) a tak jsem doufala, že to bude něco podobnýho.


V jedné londýnské škole se děje něco zvláštního. Žáci chodí do školy nevyspaní, bledí, s kruhy pod očima, nebo dokonce vůbec nepřijdou. V hodinách dostávají vzkazy, které je dost děsí. Navíc se chovají divně a předávají si mezi sebou tajemné balíčky. Hlavní postava Nick Dunmore, jehož dobrý kamarád Colin najednou vynechá basketbalový trénink, což se do té doby nikdy nestalo a ve škole se začne bavit se spolužáky, které nikdy neměl rád, se rozhodne přijít všemu na kloub. Má štěstí, protože se mu do ruky dostane právě onen tajemný balíček, ve kterém se ve skutečnosti nachází kompaktní disk (cédéčko :D), v jehož paměti je nahrána zvláštní hra jménem Erebos. Jenže i Nicka hra doslovo zajala, neodehrává se totiž pouze ve virtuální realitě, ale přechází i do skutečného světa. A kdo poruší její pravidla, ten za to tvrdě zaplatí.

Klidně vám tuhle knížku můžu doporučit. Je vážně dost napínavá a mě se nestává, že bych četla (když mám jít druhý den do školy) dlouho do noci, ale od Erebosu jsem se vážně nedokázala odtrhnout.
 


Komentáře

1 cincina cincina | Web | 13. března 2012 v 17:34 | Reagovat

Já miluju čtení :) Nedokážu si představit nečíst prostě :D..A tenhle příběh zní zajímavě :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama