Březen 2012

Knižní výzva 2012 - Knihy od A do Z

30. března 2012 v 15:37 | Dottie |  Meme and challenges
Všechny informace o této knižní výzvě, kterou pořádá Luc, najdete kliknutím na obrázek a ten vás odkáže na autorčiny stránky ;).

Knihy od A do Z
A - Aréna smrti - Hunger Games (Suzanne Collins)
B - Bílá nemoc (Karel Čapek)
C - Carrie (Stephen King)
D -
E - EREBOS - Hra, která zabíjí (Ursula Poznanski)
F -
G -
H - Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (J.R.R. Tolkien)
I -
J -
K - Krysař (Viktor Dyk)
L -
M - Matka (Karel Čapek)
N - Nezkrotná - Škola noci 4 (P.C. Castová - Kristin Castová)
O - Označená - Škola noci 1 (P.C. Castová - Kristin Castová)
P - Proměna, Proces (Franz Kafka)
Pronásledovaná - Škola noci 5 (P.C. Castová - Kristin Castová)
Q -
R - R.U.R. (Karel Čapek)
S - Síla vzdoru - Hunger Games (Suzanne Collins)
T -
U -
V - Vražedná pomsta - Hunger Games (Suzanne Collins)
Vyvolená - Škola noci 3 (P.C. Castová - Kristin Castová)
W -
X -
Y -
Z - Zrazená - Škola noci 2 (P.C. Castová - Kristin Castová)

Pozn.: knihy označené kurzívou se chystám číst nebo je mám rozečtené, ale je jasné, že tu budou ;)

Spřátelení odznova

28. března 2012 v 19:00 | Dottie |  Blog

Chcete spřátelit?

Stačí mi, abyste napsali sem nebo ke kterémukoli článku, že spřátelit chcete. Nepotřebuju od Vás žádné další informace. Většinou spřáteluju s každým, tak se nebojte :).

Jaké blogy hledám?

Chci spřátelit s blogy, pro které není komentování povinností, ale radostí. S těmi, který můj blog zaujme a mě zaujme ten jeho. Ráda poznám nové blogy. Nevadí mi, jestli je Váš blog deníčkový nebo z části o celebritách, nebo jen s fotkami nebo povídkami. Jediné co nesnášim jsou celé zkopírované blogy bez názoru a ty co místo komentářů píšou "obíhám" a podobné nesmysly.

Neaktivní blogy
Spřátelování nemá cenu, pokud sem nebudete psát. Pokud se měsíc na svůj blog neozvete nebo dlouho nenapíšete u mě komentář, potom si Vás mažu. Zadarmo Vám tu reklamu dělat nebudu :D. Samozřejmě beru když někam odjete, to si Vás nesmažu.

Doufám, že nejsem moc náročná a že Vás to neodradilo se mnou spřátelit :D!


Červená Karkulka

22. března 2012 v 15:50 | Dottie |  Movies
ČERVENÁ KARKULKA
Red Riding Hood
Fantasy/Horor/Mysteriózní
USA/2011
Režie: Catherine Hardwicke
Hudba: Brian Reitzell
Hrají: Amanda Seyfried, Gary Oldam, Lukas Haas, Virginia Madsen, Billy Burke, a další..

Sice se píše, že tenhle film je horor, ale horor to pro mě rozhodně nebyl. Je tam jedna scéna kdy jsem se fakt lekla :D, ale jinak je to vážně taková trochu drsnější pohádka. Že to není horor, mě ale vůbec nevadilo, mě se tenhle film hrozně líbil. Navíc krásná herečka a ty dva mladý herci hmm ♥ :D..

PPL konec druhé řady..

21. března 2012 v 18:49 | Dottie |  Others
Kdo koukáte na Pretty little liars, už jste viděli poslední díl?
Mě se asi klepne, než začnou natáčet třetí řadu, tvl takovej konec, teď jsem to dokoukala a fakt nevim co budu dělat, asi to zkouknu všechno uplně odznova :D. Tohle je fakt první seriál, na kterej koukam od začátku a musí bejt zrovna tak napínavej sakra :D.
Kdo ho ještě neviděl a nechce přijít o překvápko, tak ať dál nečte ;).


[ 18. března 2012 ]

18. března 2012 v 20:19 | Dottie |  Diary
Zdravím drahouškové :D
rodičák byl v pohodě, akorát mě táta trochu vynadal za ten tělocvik a že moc nechodim do školy a sama si píšu omluvenky a bla bla, ale dalo se. A nic mi nekoupil, je zlej :D. V New Yorku mě nechal jen asi tak 10minut a za takovou chvíli jsem si fakt nic nevybrala radši, protože bych zase nakoupila samý kraviny, znam se :D.
Tenhle víkend bylo fakt krásně, škoda že se zítra má zase ochladit :(. V sobotu jsem byla skoro celej den venku a dnešek spíš strávila zase v tý hnusný betonový krabici zvaný panelák :D. Jinak nevim co bych vám psala...

[ 15. března 2012 ]

15. března 2012 v 21:31 | Dottie |  Diary
Jsem vyčerpaná. Už zase :D.
Tenhle týden byl snad nejhorší co jsem zažila - v učení. Dneska jsem psala čtyři písemky a od pondělka to bylo tak nějak podobný samý písemky a zkoušení a já se učila do noci a stejně to neni jak bych chtěla.. Bohužel. Jediná známka z který mam fakt radost je ze slohovky z češtiny - jednička dvakrát podtržená a ještě mě tam napsala výborně :). Nemyslim si, že by ta slohovka nějak uspěla jinde, ale v naší třídě plný trotlů (to bylo ošklivý vim) asi jo :D.


Zítra je konečně pátek a nepíšeme žádný písemky. Zato máme tělocvik a já tam musim, protože tam mam absenci 50% :D. Nesnášim tělocvik, pořád hrajeme volejbal a ten já vážně nehraju, hrála jsem to jednou a konec. Nechápu jak do toho někdo může být tak zažranej :D.
Jinak máme rodičák, to bude něco :D. Ale aspoň tátu přemluvim, aby mě hodil do New Yorku, já jsem totiž strašně lííná jít tam přes celý město :D. Doufám, že ještě nebude pryč všechno s americkýma vlajkama, tak jsem trošku pokukovala po těch legínách, ale nevim nevim k čemu bych je nosila.

Dneska vyšlo nový Bravo. Jako.. Neřikam nic, kupuju si to jen kvůli plakátu 1D jasné? :D Šla jsem do stánku a bylo tam poslední, málem bych to nestihla! (to by byla tragéédie)
Zkoukla jsem další díl Pretty Little Liars, už jen jeden díl do konce 2.série. Kdo to ještě neviděl, tak nebudu říkat žádné spoilery, ale vynechat nemůžu to, že někoho zatkli kvůli vraždě Alison (né to vůbec neni důležitý :D *ironie*).

Nový design. Líbí/nelíbí? Je jednoduchej.. A když si chvíli počkáte a budete koukat na záhlaví, jsou tam takový cute malý leopardíci a pejsek :D.

The One Direction Babies

15. března 2012 v 16:49 | Dottie |  Others
I když třeba nejste fanoušek One Direction, One Direction Babies prostě musíte milovat! :D Jsou tak moc roztomilý :).
další videa → na youtube

Challanges 1D

13. března 2012 v 20:36 | Dottie |  Meme and challenges
Dvě challenge a dávám je do jednoho článku, abych to tu nezahlcovala článkama jen o 1D (když už mam ten design.. že jo :D). Hmm jinak držim "Liamův týden bez lžiček". Neřešim, že si každej o mě myslí, že jsem magor :D. Zvykla jsem si ráno jíst ovesnou kaši a nebo rýži dezertní vidličkou :D. V pohodě a jogurty jsem pro jistotu vynechala :D.


Ursula Poznanski - Erebos - Hra, která zabíjí!

13. března 2012 v 16:03 | Dottie |  Books
URSULA POZNANSKI
EREBOS - Hra, která zabíjí!
žánr: thriller
vydalo nakladatelství: Fragment
rok vydání: 2011
počet stran: 320

Je mě jasný, jak všichni hrozně čtete a proto tu pro vás mám tip na další knížku :D. V knihovně jsem na ní narazila v části, kde jsou nové knihy a spíš než samotná knížka mě zaujala zadní stránka, kde jsou vyobrazeny všechny díly Hunger Games (který v naší knihovně sakra nemaj!) a tak jsem doufala, že to bude něco podobnýho.

The Liam Payne Challenge

11. března 2012 v 9:56 | Dottie |  Meme and challenges

The Liam Payne Challenge
- startuje tuto neděli, nesmíš používat lžičku k jídlu po celý týden

Liam (One Direction) má fobii ze lžiček a myslim, že tohle všichni ujetý fanoušci klidně podstoupí. Jo i já :D.
Přidáte se? :D

Poslední píseň

9. března 2012 v 20:06 | Dottie |  Movies
POSLEDNÍ PÍSEŇ
The last song
Drama/Romantický
USA/2012
Režie: Julie Anne Robinson
Hudba: Aaron Zigman
Hrají: Miley Cyrus, Bobby Coleman, Greg Kinnear, Kelly Preston, Nick Searcy, Kate Vernon, Rhoda Griffis, Liam Hemsworth, Melissa Ordway

Úplně si pamatuju, jak jsem Miley Cyrus neměla ani trochu v oblibě a pomalu zvracela nad tim, když se cokoliv s ní objevilo - myslím ti cokoliv s jejím seriálovým já Hannou Montanou. Jenže teď už ona není malá holka a její hudba se mi líbí (ne já jí zbožňuju :D) a dokonce už i na ten seriál koukám :D.

[ 4. března 2012 ]

4. března 2012 v 20:14 | Dottie |  Diary
Emm nějak nevím jak začít :D. Právě mi skončily prázdniny a mam absolutní odpor k tomu, abych šla zítra do školy. Přemýšlím, že bych si dala ještě jeden den volna, ale nejspíš mě to neprojde :D.. Uvidíme.


Neudělala jsem nic, co jsem do školy udělat měla. Nejdřív jsem si chtěla dát pár dní volna, takže to učení se přesouvalo z jednoho dne na druhý, až z něho nakonec sešlo. Jak jinak že jo :D. Nakonec jsme v pátek odjeli na hory a já byla přesvědčená, že se učit budu, protože lyžování nesnášim a chtěla jsem to bojkovat a učit se, jenže mě to nějak začlo bavit, takže jsem lyžovala pořád, vždycky až do konce s ostatníma, večeř jsme chodili do výřivky, na bowling, na večeře a ten čas na učení prostě nebyl. Dneska večer jsme přijeli a já nejsem schopná absolutně ničeho. Ze všeho nejvíc bych se potřebovala vyspat, protože jsme vstávali "už" v půl osmý. A jednu noc o prázdninách jsem šla spát v šest ráno.. Takže.. :D

Jdu koukat na Hlas, snad zítra napíšu něco víc :D. Bááj.