Únor 2012

TS3 Domácí mazlíčci - Moji koně

27. února 2012 v 10:38 | Dottie |  The Sims Stories
Jako správnýho simíkovskýho maniaka mě neminul datadisk The sims 3 - Domácí mazlíčci. A jako správnýho maniaka do koní, mě neminulo ani vytvořit si rodinku a vyzkoušet s nima všechno co se dá :D. A něco z toho jsem i vyfotila ↓..
Pro koně můžete pořídit obrovský míč, s kterým si mohou hrát.

[ 25. února 2012 ]

25. února 2012 v 21:38 | Dottie |  Diary
Přesně za měsíc a bude mi naposledy náct hehe. No asi bych z toho měla spíš zoufat. Protože podle mě je osmnáct nejkrásnější věk co může bejt. Na pomezí dětsví a dospělosti. Do sedmnácti jste pořád ještě děti a od devatenácti už prostě dospělí. Osmnáct hmm. Brzo už nebude.

Asi mi jebne z designu (to je výraz :D). Pořád nevim, zkoušim, jestli jsem chodíte nějak pravidelně, asi si už musíte ťukat na čelo. Naprosto jsem pozbyla jakýkoliv kreativity.. Strašně ráda bych si udělala sama nějaký pozadí, ale jsem tak líná jít si zapnout počítač :D. Sedět s notebookem v pohodlí na sedačce vede. Takže tahle splácanina tu zůstane a já budu jen ladit detaily :D.

Sídliště hrůzy?

23. února 2012 v 14:11 | Dottie |  Others

Romské ghetto. "Sídlišitě hrůzy" Chanov.

1.díl - První dojmy


Mašle

16. února 2012 v 20:29 | Dottie |  Photos
Neni dokonalá, ale je tam! :D Tyhle mašle z vlasů obdivuju, je to fajn si to vyzkoušet, ale fakt nemam na to, nosit je ven mezi lidi jako třeba nosila Lady Gaga. Stejně moc dlouho nevydrží.. A ty odrůsty nevidíte oukej? :D

Devatenáctiletá

14. února 2012 v 20:32 | Dottie |  Diary
Ještě mi kousek do té devatenácky zbývá, ale dneska jsem byla na preventivní prohlídce. Naposled. Vážně jsem měla ráda mojí dětskou doktorku a.. bude mi chybět :D. Když si představím, že mě čeká doktor pro dospělý. No potěš. Slyšim na ně v našem městě jen samou chválu..

Takže co jsem se dozvěděla?
Ztloustla jsem o 0,20kg. Tak si říkám, že jsem tam nejspíš přede dvěma lety musela jít hned po návštěvě mekáče s plnym břichem, jinak si tenhle zanedbatelný přírustek na váze nedokážu představit :D. Připadám si totiž o něco těžší, než jen o necelých čtvrt kila. Moje výška však zůstala stejná. Na to jsem si pěkně postěžovala, modelka ze mě nebude :D..


Nejvíc mě dostala taková poznámka, kterou doktorka vyřkla jen tak mimochodem: ,,Hmm chtělo by to zpevnit břišní svaly.." :D A taky mám nohy do O. Neměli byste z toho tak trochu depresi, když vás někdo takhle zkritizuje? :D Nakázala mi vyndat můj nejoblíbenější piercing - tragus a mám si ho mazat mastičkou. Mazat možná budu, ale ten piercing nevynádám ani náhodou! Za tu bolest pche.. :D

Ve čtvrtek ráno jdu ještě na krev. Protože jsem nějaká bílá - nejspíš mi chybí železo a moje bělmo je nažloutlý - to má být špatná činnost jater. A můžu si rovnou lehnout do hrobu :D.

Úvod po druhé?

14. února 2012 v 20:25 | Dottie |  Blog
Hmm tak nějak se mi stýská. Tohle byl jedinej blog, od tý doby co jsem blogovala naposledy v devátý třídě, který za něco stál. Zkoušela jsem začínat někdy jinde, ale nemá to cenu. Tohle je můj druhej svět. Vrátím se, i když vím, že teď už nemůžu čekat 20komentářů k článku, protože všechny spřátelené blogy už jsou pryč. Tak nějak nevím jestli mě bude bavit psát si sama pro sebe, ale snad ještě nějaká ty "sbéčka" najdu což? :D Od té doby co jsem přestala psát se stala spousta věcí a změnila jsem se. Ale tak snad ne k horšímu :D.

Tak vás tu vítám! :)