Červen 2011

Uh, konečně...

30. června 2011 v 15:19 | Leela |  Blog
Nedávno mi přišel email.. Už tolik a tolik měsíců jste se nepřihlásili do svého blogu a ten bude smazán bla bla.. Ne já vůbec netušila, že jsem měla ještě nějaký blog :D. Měla jsem za to, že jsem je už všechny smazala. No fajn, tak jsem se tam koukla, našla nějaké staré obrázky, zasmála se nad tim, jak jsem psala o svym idolovi :D a řekla si, že ho mazat nebudu, že si mi možná ještě hodí.

Včera jsem nemohla spát, tak mě napadlo zkusit vytvořit nový design. Jenže já na notebooku kde mám jenom photofiltre prostě nedokážu vymyslet nic na co by se dalo dívat. Takže jsem až do půlnoci tvořila a stejně z toho nic nevyšlo. Až pak jsem si na něco vzpoměla..

Ráno jsem se přihlásila na ten starý blog a prohlížela obrázky a našla jeden design, který by byl celkem použitelný. Připomínám Vám, že jsem ho vytvořila asi tak před dvěma rokama :D. Trochu jsem si ho upravila. No trochu :D. Vlastně původní zůstalo jen rozvržení stránky a menu. Potřebuju menu, chci si udělat rozcestníky a nový rubriky. Předělala barvu. Dala jiný záhlaví. A taky ty obrázky vpravo u stránky, protože vypadal moc obyčejně. Já nevim jestli se mi líbí. Na mě je moc široká stránka jsem zvyklá na takový ty nudle :D.

před úpravou
po "menší" úpravě vidíte sami.. :D

Neni moc křiklavej? Líbí se Vám? Je lepší než ten předchozí nebo ne?


Téma týdne: Seriály

28. června 2011 v 20:34 | Leela |  Téma týdne
Nenapadlo mě nic jiného k tomuhle tématu, než Vám tady udělat výčet mých oblíbených seriálů. Ze začátku jsou takové ty starší, na které jsem koukala jako menší a posouvá se to k těm novějším. Zajímavé, že skoro všechny jsou americké :D. Jako malá jsem ještě koukala i na české seriály a pohádky, ale už si vůbec nepamatuju jejich jména :D, pak na Pokémony, Digimony, Rychlou rotu, Scooby Doo, Spongeboba Toma a Jerryho a na všechny možné Disney seriály. Občas skouknu i nějaké díly anime, většinou Naruto, Ouran High School nebo Bleach. Teď koukám z českých seriálů maximálně občas na Ulici, jinak Ordinace a jí podobné seriály jdou mimo mě, Horákovi byli taky skvělý, snad jedinej z českých seriálů.

Sedmé nebe
Zbožňovala jsem tenhle rodinný seriál. Vypráví příběh rodiny reverenda Camdena, jeho manželky a sedmi dětí a o jejich každodenních radostech a starostech. Natáčel se po deset let, takže všechny postavy se od začátku do konce neuvěřitelně změní.

Lymelife

27. června 2011 v 21:59 | Leela |  Movies
LYMELIFE
Drama/Komedie
USA, 2008
Režie: Derick Martini
Hrají: Rory Culkin, Alec Baldwin, Jill Hennessy, Emma Roberts, Timothy Hutton, Cynthia Nixon, Logan Huffman, Kieran Culkin, Derick Martini, Harry L. Seddon

Film jsem si vybrala kvůli Emmě. No měla i lepší role v lepších filmech. Asi jsem moc na ty teenagerské komedie, než na tyhle filmy. Jestli Vás zaskočil, stejně jako mě, žánr filmu - drama/komedie, je to vážně tak, není to chyba. Vlastně celý příběh by mohl působil jako drama, nebýt trochu komedického zpracování.

Pořiď si dítě s Justinem Bieberem!

26. června 2011 v 12:12 | Leela |  Others
Vsadim se, že na tenhle článek na krásná.cz kliklo spoustu fanynek Justina s nadějí, že jim snad pošle dávku na umělý oplodnění :D. Radši mlčim :D. Čistě ze zvědavosti, taky jsem si s nim dvě pořídila :D.

Sirotek

25. června 2011 v 22:24 | Leela |  Movies
SIROTEK
Orphan
Drama/Horor/Mysteriózní/Thiller
USA/Kanada/Německo, 2009
Režie: Jaume Collet-Serra
Hudba: John Ottman
Hrají: Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrman, Karel Roden, Aryana Engineer, CCH Pounder, Jimmy Bennett, Margo Martindale

100% se na tenhle film podívejte večer jako já a budete se pěkně bát. Teda aspoň já se teď bojim :D. Mám celkem ráda tyhle psychologický dramata, ale jen jednou za čas, líbí se mi, že mají děj, ne jako klasické vyvražďovačky beze smyslu. Navíc tu hrál zase můj oblíbenej Roden, sice asi jenom dvě minuty, ale i to mi stačí :D.

24. června

25. června 2011 v 14:53 | Leela |  Diary
Včera jsme byly zase na výletě. Tentokrát s kámoškou. Vzaly jsme psy, prošly si zámek a zahradu a pak vzaly vykoupat psy do řeky. Bylo to všechno super, kromě..
Nevim jestli na to máme smůlu, ale do takovýhle situace jsme se dostaly už podruhý za měsíc. Jdeme parkem, když najednou na chodníku byl chumel lidí. Procházíme okolo a tam na zemi ležel chlap a někdo ho oživoval. No fakt hrůza. Když něco takovýho vidim, tak nad tim pak musim přemejšlet. Ještě tam jedna ženská povídá ,,Ten už to má dávno za sebou." Docela drsný tohle povědět před všema.
Druhá věc.. Kámošce volal brácha, že její mámu pokousal pes. Prokous jí tepnu na ruce nejspíš, protože jí z toho stříkala krev a museli jí to šít. Měly jsme fakt dobrej den no. Ale jinak pěkná procházka :).


Sekemotovi část 5

24. června 2011 v 16:02 | Leela |  The Sims Stories
Poslední část příběhu rodiny Sekemotových
Leela s Leightonem si dopřávají trochu odpočinku, protože vychovávat tři nezbedné kluky dá dost zabrat

23. června

23. června 2011 v 21:49 | Leela |  Diary
Vim, že Vás teď pořád zásobuju deníčkama, ale nic jinýho nestíhám. Dneska jsme zase byli na výletě na Stádleckém mostě a pak nakupovat. Ale nebojte, až zase mámy přítel odjede zpátky do Belgie, budu zase jen sedět doma, tak vymyslim nějaký články náročnější na můj čas :D. Komentujte prosím fotky Stádleckého mostu. Děkuju :)

Stádlecký most

23. června 2011 v 21:25 | Leela |  Photos
Poslední řetězový most v Evropě postavený v empírovém slohu mezi Stádlcem a Dobřejicemi. Na svém původním místě stával 113 let, pak byl přemístěn, aby se zachránil, když byla zatopena Orlická přehrada. V roce 1959 vyhlášen národní technickou památkou.

V peřině

23. června 2011 v 10:23 | Leela |  Movies
V PEŘINĚ
Muzikál
Česko, 2011
Režie: F. A. Brabec
Hrají: Lucie Bílá, Karel Roden, Amélie Pokorná, Matěj Převrátil, Eliška Balzerová, Bolek Polívka, Nina Divíšková, Jiří Mádl, Arnošt Goldfram, Anna Stropnická, Tatiana Vilhelmová, Marek Vašut, Milan Štaindler, Nikol Moravcová

No co říct.. S kámoškou jsme předevčírem byly na tomhle filmu v kině. Moje babička totiž vyhrála zadarmo lístky, takže proč nejít. Nevím ale, jestli bych šla, kdyby je nevyhrála.. Ale asi jo. Film je natočený ve městě, ve kterém trávím poslední roky většinu svýho dne a času. V peřině je taková celkem pěkná snová pohádka. Muzikálová pohádka. Chvílema mě to sice moc nebavilo, ale bylo tam i pár dobrých vtipů a scének. Takže na odreagování vyhovující. Navíc natočeno ve 3D, strašně se mi líbili ty poletující peříčka :D. Musela jsem se smát Jirkovi Mádlovi, celá ta jeho role působila dost trapně, neseděla mu prostě. Nejhezčí písničky od Kabátů, ale i Nikol Moravcová nezpívala špatně (nevim teda jestli písničky nazpívala i v originále). Malý dětičky co V peřině hrály byly naprosto sladký :D. A zbožňuju Karla Rodena

22. června

22. června 2011 v 19:21 | Leela |  Diary
Tak dneska táta s jeho přítelkyní (J.) odjel.. Směr Chorvatsko. Babička jim přála, ať mají celou dovolenou krásně a ať si to užijou. ,,Měj se tu hezky," dodala ještě J., než nasedla do auta. ,,Vy taky," znělo to vážně upřímně :D.

Víte má to jednou velkou výhodu. Celej barák pro sebe. Ááá. Pěkně se jim pomstim. To bude párty :D. Já doma udělam takovej bordel, že až se vrátí, tak to tam nepoznaj. Další výhoda? J. má nehtový studio. Představte si ty spousty laků a serepetiček na nehty. Vezmu si od něj klíče a druhou párty si udělam tam :D. Parafínovej zápal, pedikůra, gelový nehtíčky..
Ne nebojte, berte to trochu s nadsázkou. Takhle je po dovolený přece zničit nechci :D.

Slyšíte jak hřmí? Budu se tu sama bát! Ještě že mam svýho psa doma. Bude spát klidně v posteli, ať z toho taky něco má :D.
Ještě mi chybí ten chlap :D..

21. června

21. června 2011 v 21:14 | Leela |  Diary
Když jsem dneska došla domu, rychle jsem letěla ke schránce a doufala, že mi už přišli ty nový plavky. Přišli a k tomu ještě nějaký penízky. Tak jsem si je hned byla vyzvednout na poště. Podávám pošťačce složenku, dala mi peníze, no a já je hned zase zaplatila za balíček. Ona na mě, že se ty peníze u mě moc neohřály a vrátila mi z toho jen jednu korunu :D. A teď k těm plavkám.. Popravdě, jako ta slečna na obrázku v nich nevypadam. Za prvý sou růžový. A za druhý vypadam spíš jako velryba :D. Teda já mam malý prsa, ale do těhle plavek se mi vážně nevejdou :D. Já fakt nevim co s tim mam dělat :D..

Zítra táta odjíždí s jeho přítelkyní na dovolenou. Hmm a já nejedu. Jsem pěkně naštvaná. Hlavně že mě berou na hory, nesnášim lyžování a zimu. Naopak miluju vodu a léto a moře a tam mě oni nevemou. Pcha až přijedou ani se nepodivam co nafotili. Budu dělat naštvanou, kašlu na ně :D.

Jinak asi vidíte nový design. Moc mi nesedí přechody mezi stránkama, ale to už je detail. Snad se Vám líbí :).

Od Anie za spřátelení :)

19. června 2011 v 20:07 | Leela |  Blog
Od Anie . za spřátelení. Vážně moc děkuju ještě jednou. Krásný obrázek :)

Téma týdne: Vesmír

19. června 2011 v 16:09 | Leela |  Téma týdne
Představte si rozléhlé pláně. Široko daleko nic jen tma. Plujete vesmírem. Nemusíte se ohlížet jestli můžete dýchat nebo jestli Vás nerozmačkají vesmírné síly. Jen plujete jako vzduch a vnímáte to nic kolem sebe. Potkáváte se se zářícími hvězdami. Jsou malé i velké. Ale támhleta, takovou jste ještě neviděli. Letíte se podívat blíž. Proletíte kolem ní. Je tak veliká. Otočíte se a musíte si zakrýt oči, protože Vás oslní svým zlatým světlem. Cítíte její záři. Pálí. Plujete dál a najednou kolem Vás léta spousta těles. Říká se jim planety. Každá je jiná. A vy nevíte na jakou se dřív podívat. Co támhleta? Ta maličká.. Nebo ne ta veliká žlutá s velikým prstencem. Blížíte se k ní, ale něco rudě zazáří. Je to Mars. Chystáte se na ni slítnout, ale něco Vás uhodí do hlavy. Nějaké divné šedé těleso. Říkají mu Phobos. Měsíc. Radši letíte pryč. A pak ji uvidíte. Je sice malá, ale krásná. Modrá a zelená. Složená ze všech možných dílků. A je na ní život. To je něco pro Vás. Země.

Pevné pouto

19. června 2011 v 9:23 | Leela |  Movies
PEVNÉ POUTO
Lovely Bones
Drama/Fantasy/Thiller
USA/Velká Británie/Nový Zéland, 2009
Režie: Peter Jackson
Hrají: Mark Wahlberg, Rachel Weisz, Saoirse Ronan, Stanley Tucci, Susan Sarandon, Rose Mclver, Michael Impeliori, Carolyn Dando, Amanda Michalka, Nikki SooHoo, Thomas McCarthy, Reece Ritchie, Peter Jackson, Michael Ahl, Jennifer Butler, Courtney Baxter

Jednou jsme s kamarádkou hledaly nějaké drama, na které se můžeme podívat, protože naší oblíbenou Vránu už jsme viděly snad tisíckrát :D. Vybírala jsem já a i když se mi tenhle film zpočátku zdál trochu jako kravina - díky těm věcem, které se v něm odehrávají mezi nebem a zemí, ale zaujal náš příběh malé holčičky, která byla zavražděna..
Chtěla jsem o něm napsat něco na blog, jenže jsem si nemohla vzpomenout, jak se tenhle film jmenoval. Až díky Lady Mcfly, která na něj napsala recenzi, konečně vím.

Sekemotovi část 4

19. června 2011 v 8:03 | Leela |  The Sims Stories
Příběh rodiny Sekemotových
Leela už má takový veliký baroch.. :D a tady na té fotce učí Danyho chodit

18. června

18. června 2011 v 21:37 | Leela |  Diary
Ráno povídám tátovi: ,,Potřebuju barvu na vlasy." ,,Tak fajn, ale nejdřív dojedeme do krámu, potřebuju sprcháč a nakoupit zeleninu na oběd." on na to.
Jedeme do krámu, kde jsem si vzpoměla na Dana Nekonečnýho, který nakupuje jen žlutý potraviny a oznámila, že já dneska budu kupovat jenom růžový (ne já nejsem magor :D). Takže z Albertu jsme jeli se zeleninou a s mým růžovym jídlem, když si táta najednou vzpoměl, že zapoměl na sprcháč.

Torey L. Hayden - Spratek

18. června 2011 v 12:52 | Leela |  Books
TOREY L. HAYDEN
SPRATEK - Příběh dítěte, které nikdo nemiloval
ONE CHILD
žánr: krásná literatura, životopisy, biografie
vydalo nakladatelství: Portál
v roce: 2008
počet stran: 240

Torey je mladá učitelka, která dostane na starost třídu dětí s nějakým postižením.
Petr - černoch s neustále se zhoršující neurologickou poruchou, která má za následky násilné chování a zacháty vzteku, Tyler - osmiletá dívka, která se už dvakrát pokusila zabít, Max a Freddie - oba s projevy autismu, Sarah - která odmítá s kýmkoliv mluvit, Susannah Joy - krásná holčička trpící dětskou schyzofrenií se zrakovými i sluchovými halucinacemi, William - který se bojí všeho - od aut po prach pod postelí, Guillermo - neovladatelný a slepý chlapec. Navíc k nim přibyde ještě jedna holčička. Je jí šest let a jmenuje se Sheila. Vzala kluka ze sousedství, přivázala ho ke stromu a zápálila na něm šaty. Je dána do třídy Torey jen na čas, než se pro ni uvolní místo v ústavu. Torey ale i přes všechny problémy, které Sheila nadělá, pozná jaká je to nadaná dívka, zamiluje si ji a snaží se všemožně bojovat za to, aby byla přijata do školy pro normální děti.

Mikina a plavky Ed Hardy

17. června 2011 v 12:41 | Leela |  Style
Nezabte mě za tenhle článek vy co nesnášíte růžovou, ale když já se s Vámi musim podělit o tuhle úžasnou mikinu. Zbožňuju značku Ed Hardy, jenže tahle mikina stojí 3000,- a to mě určitě nikdo nedá. Ale já vážně úžasná
A tyhle plavky si chci určitě objednat na léto. Hledala jsem nějaký jednodílný a nejsou tak drahý, sice moc nezakrejou břicho (ale mojí jizvu na pupíku po piercingu jo, kdyby to viděl táta, tak mě zabije, piercing mi zakázal..), ale aspoň něco.

17. června

17. června 2011 v 9:14 | Leela |  Diary
Včera pro mě skončil školní rok. Jupíí! Dostávali jsme vysvědčení. Trojek mam sice požehnaně, ale žádnou čtyřku a to je pro mě velkej úspěch :D...Ještě mě čeká 21.června jedna zkouška, kterou docela předem vzdávám, ale můžete mě držet palce, já budu ráda :).

Sekemotovi část 3

15. června 2011 v 18:42 | Leela |  The Sims Stories
Příběh rodiny Sekemotových
Rodince začal být jejich starý dům trochu malý a tak se odstěhovali do většího domku u pláže v luxusní čtvrti. Byl to jeden z domů, které byly docela zchátralé a tak jsem ho trochu poupravila a přistavila druhý patro. Akorát zahrada je původní, nejhezčí jsou ty slunečnice.

15. června

15. června 2011 v 17:59 | Leela |  Diary
Vážení, je mě zle. Včera mě bolela hlava, seděla jsem na sedačce a opřela se a hrozně mě bolely záda. Tak se na ně podívám a mam je totálně spálený. Ale fakt nehorázně. Byla mi zima a dneska je mi furt horko, tak jako vnitřně horko, jako při zvýšený teplotě chápete :D. Asi jsem neměla bejt šest hodin na sluníčku a ještě přes poledne :D. No jo to mam za trest.

Sekemotovi část 2

13. června 2011 v 18:12 | Leela |  The Sims Stories
Příběh rodiny Sekemotových
Leighton s malým Danym - moc dobře se o něj asi nestará (teda spíš já no :D), podle toho zeleného oblaku :D