Zmařené sny - Hlavní postavy

19. května 2011 v 18:08 | Leela |  Zmařené sny


Kelly se narodila 21.7.1990 ve znamení Raka. Je to nesmírně okouzlující žena, kterou si každý zamiluje. Je velice citlivá a ochotná pomoci každému kdo to potřebuje. Je nesmělá, ale ten kdo si získá její přátelství, může počítat s její oddaností. V jejím životě je na prvním místě rodina a domov. Chce mít velkou šťastnou rodinu. Vystudovala historii a ještě než se s Benem přestěhovali do Šafránové zátoky příležitostně jezdila na různé archeologické výkopy. Miluje cestování. Občas si přivydělávala jako cukrářka v rodinném podniku, kde se naučila i skvěle vařit. Své práce se vzdala, aby mohla žít s Benem. Zatím ji práce nechybí, soustředí se pouze na svojí lásku. Doufá, že se jí co nejdřív podaří otěhotnět a stále se o to s Benem pokouší. Také ráda kreslí, pečuje o svoji zahrádku a tráví volný čas v přírodě. Má ráda zelenou a bílou barvu a jejím živlem je voda.
Dřívě se svými rodiči, starším bratem a mladší sestrou bydlela na statku. Hospodářství ale nedávno museli prodat kvůli dluhům a přestěhovat se do bytovky. To se nestalo jen jim, celé zemědělství v Krasohlídkově začalo upadat a lidé neměli jinou možnost, než se začít stěhovat do nově rostoucího sídliště. Bratr odjel do New Yorku studovat práva. Kelly ho už dlouho neviděla a stýská se jí po něm. Sestra zatím chodí do místní základní školy, kterou navštěvovala i Kelly.

Ben je typický mladík, který ví, že je o něho mezí dívkami velký zájem. Narodil se 30.5.1987 ve znamení Blíženců. Je velice komunikativní, vtipný a většinou středem pozornosti. Je nestálý, aktivní a nesnáší stereotyp a nudu. Pořád musí něco dělat a nevydrží na jednom místě. Jeho oblíbená barva je zelená, žlutá a oranžová a jeho živel je vzduch. Má spoustu zájmů. Ze všeho nejvíc však miluje basket, posilování a především hudbu. Zatím prodával jen v obchodu z hudebninami, pracoval jako Dj na diskotékách, ale pak mu jeho šéf nabídl místo hudebního producenta. Ben neváhal, byl to vždycky jeho sen. Věděl, že to je nabídka, která se jen tak neodmítá a kterou už nikdy mít nebude.
V Krasohlídkově neměl moc dobrou pověst. Jeho otec od něj utekl ještě než se Ben stihl narodit. Matka se sice snažila syna dobře vychovat, ale jako samoživitelka to neměla jednoduché. Stal se z něj raubíř a tak trochu sukničkář. Doufal, že když si vezme Kelly a založí spolu rodinu, sklidní se a bude vést spořádaný život. V mládí experimentoval s drogami, ale věří, že už je to všechno za ním. Kelly o něm ví všechno a neodsoudila ho a on jí právě za to nejvíc miluje.
 


Komentáře

1 Lady Megan Lady Megan | E-mail | Web | 22. června 2011 v 12:03 | Reagovat

Hm, pěkný obrázky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama