Máme bronz!

15. května 2011 v 20:02 | Leela |  Others
První třetina: Dostali jsme tři góly, kvůli tomu že máme uplně pitomou obranu. Stejně jako v pátek, Pavelec musel skoro všecko chytat sám, maximálně jeden hráč mu tam pomáhal, ostatní byli na druhý polovině hřiště a nic..

Druhá třetina: Tak to byla dost hustá :D. Češi dali gól, pak měli dvě obrovský šance, ale nedali. Další gól Červenka, měl skoro prázdnou cestu, nikdo mu v tom nezabránil. 4:3. Pak Rachůnek pěkně narazil Arťuchina na sklo u trestný lavice a rozbil ho, pak byl trošku otřesenej :D.. Červenka dal další gól, ale rusové taky --> 5:4. Rachůnek jak byl v ráži zase postrákaval nějakýho ruskýho hráče, ten se nebránil, ale pak z toho byla pěkná rvačka.

Třetí třetina: Díky Markovi jsme vedli už 6:4. Poslední gól dal Plekanec a konečný výsledek 7:4. Rusové odvolali brankáře, snažili se to ještě dát, uplně stejná situace jako u nás se švédama.. dělali všechno pro to, aby Plekancovi zabránili, ale nevyšlo to. A Arťuchin se ještě pět sekund před koncem zase naštval a pokoušel se o další rvačku.. :D

Jako Rusy nemám ráda, ale poprvý mi bylo líto, když ukázali jednoho hráče a on skoro brečel. I když nám fandim, vždycky je mi líto těch co prohrajou a jsou z toho strašně smutný..