Květen 2011

Téma týdne: Budoucnost

29. května 2011 v 15:08 | Leela |  Téma týdne
Momentální nápad co mě napad ve vaně :D. Když se prokousáte začátkem, který se Vám možná bude zdát trochu divný, pak to pochopíte..

Malý Jackass

28. května 2011 v 11:20 | Leela |  Others
Znáte Jackass? Ne? Tak ve zkratce..
Já je považuju za skupinku magorů co se chce zmrzačit, to ale nemění nic na tom, že mě baví :D, i když některý věci co dělaj jsou fakt nechutnosti a absolutní pitomosti.

Jackass je americký seriál (kdo jinej tohle mohl vymyslet že :D..). Vysílal se na MTV v rokách 2000 až 2002. A byli natočeny i čytři filmy, jeden dokonce ve 3D. Jackass jsou skupinka lidí, kteří vymýšlejí kuriózní, vtipné, riskantní a pohoršující situace. Jsou oblíbení hlavně mezi náctiletou mládeží, jinak ale vesměs sklízí negativní kritiku.

No ale k čemu jsem se chtěla dostat.. To jsem jednou takhle šli s kámoškou ze školy a v parku byli malý kluci (8let?). Tři se chytli za ramena postavili se a čtvrtý se rozeběhl naproti nim a kopnul do nich míč (ne na nohy, prostě i klidně na hlavu). A takhle se střídali a ještě se cpali a hádali se kdo půjde doprostřed. Tak jsme se smáli, a říkali, že jsou to malý Jackass :D. No jestli takhle budou pokračovat, tak se možná dostanou do takových situací, které jsou v opravdovém Jackass :D..

26. května

26. května 2011 v 20:54 | Leela |  Diary
Píšu trochu dýl, než jsem plánovala, protože mi jeden chytrej člověk co odjel na tři týdny do Belgie, vzal kabel od modemu, takže mi asi celou tu dobu nepůjde internet, pokud si teda někoho na to nepozveme, já totiž nikoho kdo by mi řekl jakej mi chybí kabel neznám a nějakou firmu si volat kvůli takový kravině? Já jsem na tohle uplně hloupá, nevim jak se ty kabely připopojujou, tak se mi nesmějte :D. Teďkon jsem u táty na notebooku, ale to mi nevadí, jenže tu nejsem každý den, jen o víkendu a dneska teda vyjímečně.

22. května

22. května 2011 v 20:41 | Leela |  Diary
Dneska jsem celej den proválela a koukala na pohádky, protože máma s přítelem někam odjeli, tak jsem si byla doma pěkně sama. Nakonec ven jsem se vyhrabala až v půl čtvrtý. A pořád mi tak připadalo, že jsem na něco zapoměla, že je něco ňáký divný a pak mi došlo, že nemam brejle proti sluníčku, takže než jsem došla na zahradu, mě děsně boleli oči, já bez těch brejlí fakt nepřežiju :D.

Zmařené sny - 1.díl

22. května 2011 v 18:04 | Leela |  Zmařené sny
Tak a první díl komiksu Zmařené sny. Sice ho ještě nikdo nečte, ale budu optimista, snad se časem někdo najde :D..

V měšíčním svitu

21. května 2011 v 21:21 | Leela |  Movies
V MĚSIČNÍM SVITU
Man in the Moon
Drama/Romantický
USA, 1991
Režie: Robert Mulligan
Hudba: James Newton Howard
Hrají: Sam Waterston, Tess Harper, Reese Wintherspoon, Jason London, Emily Warfield, Bentley Mitchum, Ernie Lively

Úžasný romantický a zároveň smutný film, zasazený do krásného venkovského prostředí z roku 1957. Hlavní roli ztvárnila Reese Wintherspoon, tehdy malá slečna, která asi ještě netušila, že bude tak slavná, je to její první film.
Je léto, rodina Trantových - otec, matka co čeká miminko, batole a dvě mladé slečny. Na druhé straně vdova se třemi syny, která se vrací na svou opuštěnou farmu v sousedství. Její nejstarší syn Kurt se setkává s mladší dcerou Dani, která se do něj zamiluje. Je to její první láska. Pak ale Kurt pozná starší sestru Maureen, která se do něj také zamiluje a té Kurt dává přednost před malou Dani. Sestry se spolu rozhádají a vypadá to, že už k sobě nikdy nenajdou cestu. Pak se ale stane hrozná tragédie. Kurt spadne pod traktor se sečkou a ta ho zabije. Je to rána pro obě sestry a tahle hrozná událost je přivede zpátky k sobě.

Zlaté obilí

20. května 2011 v 22:23 | Leela |  Photos
Focené u babičky na vesnici.

,,A pak, podívej se! Vidíš tamhleta obilná pole? Nejím chléb. Obilí je pro mne zbytečné. Obilná pole mi nic nepřipomínají. A to je smutné. Ale ty máš zlaté vlasy. Bude to opravdu nádherné, až si mě ochočíš. Zlaté obilí mi tě bude připomínat. A já budu milovat šumění větru v obilí..."

úryvek z Malého prince
Máme bronz!

15. května 2011 v 20:02 | Leela |  Others
První třetina: Dostali jsme tři góly, kvůli tomu že máme uplně pitomou obranu. Stejně jako v pátek, Pavelec musel skoro všecko chytat sám, maximálně jeden hráč mu tam pomáhal, ostatní byli na druhý polovině hřiště a nic..

Druhá třetina: Tak to byla dost hustá :D. Češi dali gól, pak měli dvě obrovský šance, ale nedali. Další gól Červenka, měl skoro prázdnou cestu, nikdo mu v tom nezabránil. 4:3. Pak Rachůnek pěkně narazil Arťuchina na sklo u trestný lavice a rozbil ho, pak byl trošku otřesenej :D.. Červenka dal další gól, ale rusové taky --> 5:4. Rachůnek jak byl v ráži zase postrákaval nějakýho ruskýho hráče, ten se nebránil, ale pak z toho byla pěkná rvačka.

Třetí třetina: Díky Markovi jsme vedli už 6:4. Poslední gól dal Plekanec a konečný výsledek 7:4. Rusové odvolali brankáře, snažili se to ještě dát, uplně stejná situace jako u nás se švédama.. dělali všechno pro to, aby Plekancovi zabránili, ale nevyšlo to. A Arťuchin se ještě pět sekund před koncem zase naštval a pokoušel se o další rvačku.. :D

Jako Rusy nemám ráda, ale poprvý mi bylo líto, když ukázali jednoho hráče a on skoro brečel. I když nám fandim, vždycky je mi líto těch co prohrajou a jsou z toho strašně smutný..

Máme bronz! Máme bronz! Máme bronz!
Což je výtečné :). Hoši děkujem <3!

A večer fandím Finsku! Dvě sousední země, obě dvě moc krásné, ale přece jenom Švédové nás porazili a prostě fandim Finsku :D.

Dotazník 100.otázek

15. května 2011 v 9:19 | Leela |  About me
INFORMACE
1. Jméno: Leela
2. Vaše nálada?: ospalá
3. Kolik je hodin?: 8:53
4. Narozeniny: narozeniny mívam jo, každej rok :D
5. Jméno tvých rodičů: x
6. V kolika letech tě měli rodiče: co já vím, cca okolo 25?
7. Kolik měříš: moc málo, chtěla bych víc..
8. Tvoje číslo boty: 39
9. Styl oblečení: co se mi zrovna líbí

I když nemáme zlato..

14. května 2011 v 21:32 | Leela |  Others
..určitě si odvezeme aspoň ten bronz! Češi nejlepší <3! Jen to prostě nevyšlo..

Padl první gól a já si myslela, dáme ještě jeden a bude to v pohodě, budou si věřit a daj to. Jenže pak švédi vyrovnali. A dali dalšího góla. 2:1. Pohoda vyrovná se. Jenže další gól a další. Já Vám věřila do poslední vteřiny před koncem hoši, když se Vám povedl i druhý gól. Ale jak se nechal odvolat Pavelec a švédům se podařilo dostat skóre na 5:2.. Tak už to bylo jasný. Takové hrozné zklámání. Brečela jsem. No až mě v hospodě utěšovali :D. Ne nejsem tak citlivá, jen prostě ten hokej tak miluju :(.. Měli jsme všichni dresy Jágra a čepice Czech a já v tom dresu i spala a bylo mě to tak líto.. Ale už se nedá nic dělat. Jen teď musíme porazit rusy a dostat se aspoň na to třetí místo.

Stejně je to nespravedlivý, ani jednou za celý mistroství jsme to neprohráli a pak jeden pitomej zápas se nepovede a je to v háji. Už se těšim příště na novej systém, tak se teprve ukáže kdo na to má!

Fotka z minulého roku, kdy jsme zvítězili.. Ale příští rok, to určitě zase vyhrajem! :))

Pár slov na úvod

14. května 2011 v 21:14 | Leela
Chtěla bych Vás přivítat na mém novém blogu. Nejsem tu žádným nováčkem, ale neblogovala jsem už asi tři roky, takže mě omluvte, když se mě něco nebude vést :). Taky nejsem žádná dobrá spisovatelka a ani češtinářka, nějaké chyby v článcích určitě najdete a pokud se Vám něco nebude líbit, klidně mě na to upozorněte, ale vždycky slušně prosím :).

Jinak co to budu zvěřejňovat? Tak především svoje názory a hlavně to co se mi za den přihodí a co bych si chtěla zapsat, abych to nezapoměla. Dále komiksy a příběhy z The sims 2, možná občas nějaké fotky, které vyfotím. A tak dále.. Snad si najdete něco, co Vás bude bavit číst ;).

Vaše Leela